Menu
Klubnyt 21. august kl. 13:41
OB ikon til NIK

Følg Nr. Aaby IK på Facebook

NIK Sponsorer

Næste kampHerre S1, 2016/2017 • Pulje 2

Der er ingen fremtidige kampe på programmet
Kommende Kampe
August 2017
24.
torsdag
18.00
Hesselager Fodbold
Herrer
U16
U16 drenge 8M (født 2002) - Efterår 2017 • Pulje 1
Hesselager Stadion
Nr. Aaby IK
Hesselager Stadion
25.
fredag
18.30
Nr. Aaby IK
livescore
Herrer
Senior
Herre S4, efterår 2017 • Pulje 4
Nr.Aaby Idrætspark
DSIO (2)
Nr.Aaby Idrætspark
26.
lørdag
10.00
Nr. Aaby IK
Herrer
U11
U11 drenge (2007) 8M A (øvede) , efterår 2017 • Pulje 1
KFUM-parken
OKS
KFUM-parken
26.
lørdag
10.00
Nr. Aaby IK
Herrer
U10
U10 drenge (2008) 5M C (begyndere), efterår 2017 • Pulje 1
MG & BK.s anlæg
Båring GF
MG & BK.s anlæg
26.
lørdag
10.00
Nr. Aaby IK
Herrer
U8
U8 dr (2010) 5M C (begyn), efterår 1. og 2 stævne • Pulje 2
Båring GF.s anlæg
Brenderup IF
Båring GF.s anlæg
26.
lørdag
10.30
Nr. Aaby IK
Herrer
U10
U10 drenge (2008) 5M C (begyndere), efterår 2017 • Pulje 1
MG & BK.s anlæg
MG & BK
MG & BK.s anlæg
26.
lørdag
10.30
Verninge IF
Herrer
U8
U8 dr (2010) 5M C (begyn), efterår 1. og 2 stævne • Pulje 2
Båring GF.s anlæg
Nr. Aaby IK
Båring GF.s anlæg
26.
lørdag
10.45
MG & BK
Herrer
U11
U11 drenge (2007) 8M A (øvede) , efterår 2017 • Pulje 1
KFUM-parken
Nr. Aaby IK
KFUM-parken
26.
lørdag
11.00
Båring GF
Herrer
U8
U8 dr (2010) 5M C (begyn), efterår 1. og 2 stævne • Pulje 2
Båring GF.s anlæg
Nr. Aaby IK
Båring GF.s anlæg
26.
lørdag
11.30
KFUM.s BK
Herrer
U11
U11 drenge (2007) 8M A (øvede) , efterår 2017 • Pulje 1
KFUM-parken
Nr. Aaby IK
KFUM-parken
26.
lørdag
11.30
SSV Højfyn (1)
Herrer
U10
U10 drenge (2008) 5M C (begyndere), efterår 2017 • Pulje 1
MG & BK.s anlæg
Nr. Aaby IK
MG & BK.s anlæg
26.
lørdag
12.00
Nr. Aaby IK
Herrer
U8
U8 dr (2010) 5M C (begyn), efterår 1. og 2 stævne • Pulje 2
Båring GF.s anlæg
Aarup BK
Båring GF.s anlæg
26.
lørdag
12.30
Gelsted G & IF
Herrer
U10
U10 drenge (2008) 5M C (begyndere), efterår 2017 • Pulje 1
MG & BK.s anlæg
Nr. Aaby IK
MG & BK.s anlæg
26.
lørdag
13.00
Nr. Aaby IK
Herrer
U12
U12 drenge 5M (født 2006) - Efterår 2017 • Pulje 1
Kerteminde Stadion
Strib IF
Kerteminde Stadion
26.
lørdag
13.00
Tåsinge f. B.
Kvinder
U14
U14 pige 8M (født 2004) - Efterår 2017 • Pulje 1
SEF Energi Arena
Nr. Aaby IK
SEF Energi Arena
26.
lørdag
13.30
KB/KR70
Herrer
U12
U12 drenge 5M (født 2006) - Efterår 2017 • Pulje 1
Kerteminde Stadion
Nr. Aaby IK
Kerteminde Stadion
26.
lørdag
14.00
Longelse Sp.
Herrer
U12
U12 drenge 5M (født 2006) - Efterår 2017 • Pulje 1
Kerteminde Stadion
Nr. Aaby IK
Kerteminde Stadion
26.
lørdag
15.00
Nr. Aaby IK
Herrer
U12
U12 drenge 5M (født 2006) - Efterår 2017 • Pulje 1
Kerteminde Stadion
Dalum IF
Kerteminde Stadion
27.
søndag
10.00
Nr. Aaby IK
Herrer
U9
U9 drenge (2009) 5M B (let øvede), efterår 2017 • Pulje 2
Nr.Aaby Idrætspark
Strib IF
Nr.Aaby Idrætspark
27.
søndag
10.30
Brenderup IF
Herrer
U9
U9 drenge (2009) 5M B (let øvede), efterår 2017 • Pulje 2
Nr.Aaby Idrætspark
Nr. Aaby IK
Nr.Aaby Idrætspark
27.
søndag
11.00
Nr. Aaby IK
Herrer
U9
U9 drenge (2009) 5M B (let øvede), efterår 2017 • Pulje 2
Nr.Aaby Idrætspark
Tommerup BK
Nr.Aaby Idrætspark
27.
søndag
11.00
Nr. Aaby IK
livescore
Herrer
Senior
Albaniserien herrer, 2017/2018 • Pulje 1
Nr.Aaby Idrætspark
MG & BK
Nr.Aaby Idrætspark
27.
søndag
11.00
BIF/FHIF
Herrer
Senior
Herre S2, 2017/2018 • Pulje 3
Brenderup Stadion
Nr. Aaby IK
Brenderup Stadion
27.
søndag
11.30
Nr. Aaby IK
Herrer
U9
U9 drenge (2009) 5M B (let øvede), efterår 2017 • Pulje 2
Nr.Aaby Idrætspark
Søndersø BK
Nr.Aaby Idrætspark
27.
søndag
13.00
Nr. Aaby IK
Herrer
U16
U16 drenge M (født 2002) - Efterår 2017 • Pulje 1
Nr.Aaby Idrætspark
TEAM Højfyn
Nr.Aaby Idrætspark
27.
søndag
13.00
Nr. Aaby IK
Herrer
U14
U14 drenge A (født 2004) - Efterår 2017 • Pulje 1
Nr.Aaby Idrætspark
O K S
Nr.Aaby Idrætspark
27.
søndag
13.30
Skeby GF
Kvinder
U11
U11piger (2007) 5M, efterår 2017 • Pulje 1
Båring GF.s anlæg
Båring / Nr. Aaby
Båring GF.s anlæg
27.
søndag
14.00
Båring / Nr. Aaby
Kvinder
U11
U11piger (2007) 5M, efterår 2017 • Pulje 1
Båring GF.s anlæg
Sanderum BK
Båring GF.s anlæg
27.
søndag
14.30
Båring / Nr. Aaby
Kvinder
U11
U11piger (2007) 5M, efterår 2017 • Pulje 1
Båring GF.s anlæg
Fjordager IF
Båring GF.s anlæg
27.
søndag
15.30
Søndersø BK
Kvinder
U11
U11piger (2007) 5M, efterår 2017 • Pulje 1
Båring GF.s anlæg
Båring / Nr. Aaby
Båring GF.s anlæg
28.
mandag
18.45
Brændeskov/B.
Herrer
M+50
Masters 2017 • Pulje 1
Brændeskov Stadion
Nr. Aaby IK
Brændeskov Stadion
29.
tirsdag
18.00
Nr. Aaby IK
Kvinder
U14
U14 pige 8M (født 2004) - Efterår 2017 • Pulje 1
Nr.Aaby Idrætspark
Tårup IF
Nr.Aaby Idrætspark
29.
tirsdag
18.30
Stige Boldklub 2017
Kvinder
Senior
Kvinde 7M - efterår 2017 • Pulje 4
Hauge Gruppen Arena
Nr. Aaby IK
Hauge Gruppen Arena
30.
onsdag
17.30
Nr.Aaby/Båring
Kvinder
U12
U12 pige B/C (født 2006) - Efterår 2017 • Pulje 2
Nr.Aaby Idrætspark
KRFK
Nr.Aaby Idrætspark
30.
onsdag
18.30
Nr. Aaby IK
Herrer
Senior
Herre S2, 2017/2018 • Pulje 3
Nr.Aaby Idrætspark
MG & BK
Nr.Aaby Idrætspark
30.
onsdag
18.45
Kværndrup BK
Herrer
M+55
Supermasters 2017 • Pulje 1
Kværndrup Stadion
Nr. Aaby IK
Kværndrup Stadion
September 2017
1.
fredag
18.15
Korup IF
Herrer
Senior
Herre S4, efterår 2017 • Pulje 4
Korup Kultur- & Idrætscenter
Nr. Aaby IK
Korup Kultur- & Idrætscenter
2.
lørdag
10.00
MG & BK
Herrer
U11
U11 drenge (2007) 8M A (øvede) , efterår 2017 • Pulje 1
Bellinge stadion
Nr. Aaby IK
Bellinge stadion
2.
lørdag
10.00
Nr. Aaby IK
Herrer
U9
U9 drenge (2009) 5M B (let øvede), efterår 2017 • Pulje 2
Tommerup Stadion
Tommerup BK
Tommerup Stadion
2.
lørdag
10.00
Båring GF
Herrer
U8
U8 dr (2010) 5M C (begyn), efterår 1. og 2 stævne • Pulje 2
MG & BK.s anlæg
Nr. Aaby IK
MG & BK.s anlæg
2.
lørdag
10.30
Nr. Aaby IK
Herrer
U10
U10 drenge (2008) 5M C (begyndere), efterår 2017 • Pulje 1
Strib fritids- & aktivitetscenter
Assens FC
Strib fritids- & aktivitetscenter
2.
lørdag
10.30
MG & BK
Herrer
U9
U9 drenge (2009) 5M B (let øvede), efterår 2017 • Pulje 2
Tommerup Stadion
Nr. Aaby IK
Tommerup Stadion
2.
lørdag
10.45
BBB
Herrer
U11
U11 drenge (2007) 8M A (øvede) , efterår 2017 • Pulje 1
Bellinge stadion
Nr. Aaby IK
Bellinge stadion
2.
lørdag
11.00
Nr. Aaby IK
Herrer
U10
U10 drenge (2008) 5M C (begyndere), efterår 2017 • Pulje 1
Strib fritids- & aktivitetscenter
Gelsted G & IF
Strib fritids- & aktivitetscenter
2.
lørdag
11.00
Nr. Aaby IK
Herrer
U9
U9 drenge (2009) 5M B (let øvede), efterår 2017 • Pulje 2
Tommerup Stadion
Brenderup IF
Tommerup Stadion
2.
lørdag
11.00
Nr. Aaby IK
Herrer
U8
U8 dr (2010) 5M C (begyn), efterår 1. og 2 stævne • Pulje 2
MG & BK.s anlæg
Aarup BK
MG & BK.s anlæg
2.
lørdag
11.30
Nr. Aaby IK
Herrer
U11
U11 drenge (2007) 8M A (øvede) , efterår 2017 • Pulje 1
Bellinge stadion
B 1909 (1)
Bellinge stadion
2.
lørdag
11.30
Nr. Aaby IK
Herrer
U9
U9 drenge (2009) 5M B (let øvede), efterår 2017 • Pulje 2
Tommerup Stadion
Morud IF
Tommerup Stadion
2.
lørdag
11.30
Hårby BK
Herrer
U8
U8 dr (2010) 5M C (begyn), efterår 1. og 2 stævne • Pulje 2
MG & BK.s anlæg
Nr. Aaby IK
MG & BK.s anlæg
2.
lørdag
12.00
Kauslunde IF
Herrer
U10
U10 drenge (2008) 5M C (begyndere), efterår 2017 • Pulje 1
Strib fritids- & aktivitetscenter
Nr. Aaby IK
Strib fritids- & aktivitetscenter
2.
lørdag
12.00
MG & BK
Herrer
U8
U8 dr (2010) 5M C (begyn), efterår 1. og 2 stævne • Pulje 2
MG & BK.s anlæg
Nr. Aaby IK
MG & BK.s anlæg
2.
lørdag
12.30
Strib IF
Herrer
U10
U10 drenge (2008) 5M C (begyndere), efterår 2017 • Pulje 1
Strib fritids- & aktivitetscenter
Nr. Aaby IK
Strib fritids- & aktivitetscenter
2.
lørdag
13.00
Sanderum BK
Kvinder
U11
U11piger (2007) 5M, efterår 2017 • Pulje 1
Strib fritids- & aktivitetscenter
Båring / Nr. Aaby
Strib fritids- & aktivitetscenter
2.
lørdag
13.00
Strib IF
Kvinder
U12
U12 pige B/C (født 2006) - Efterår 2017 • Pulje 2
Strib fritids- & aktivitetscenter
Nr.Aaby/Båring
Strib fritids- & aktivitetscenter
2.
lørdag
14.30
HERIF
Kvinder
U11
U11piger (2007) 5M, efterår 2017 • Pulje 1
Strib fritids- & aktivitetscenter
Båring / Nr. Aaby
Strib fritids- & aktivitetscenter
2.
lørdag
15.00
Båring / Nr. Aaby
Kvinder
U11
U11piger (2007) 5M, efterår 2017 • Pulje 1
Strib fritids- & aktivitetscenter
Strib IF
Strib fritids- & aktivitetscenter
2.
lørdag
15.00
Krarup/Espe Fodbold
Herrer
Senior
Albaniserien herrer, 2017/2018 • Pulje 1
Espe Hallen
Nr. Aaby IK
Espe Hallen
2.
lørdag
15.30
Båring / Nr. Aaby
Kvinder
U11
U11piger (2007) 5M, efterår 2017 • Pulje 1
Strib fritids- & aktivitetscenter
OKS
Strib fritids- & aktivitetscenter

Nyheder fra DBU Fyn