Menu

Klubnyt

20. september - 2017 kl. 21:29
KLUBTILBUD FOR MEDLEMMER
10. september - 2017 kl. 19:04
Uafhentede lotterigevinster efter STORE NIK dag
25. august - 2017 kl. 13:37
Match of the week
Der kommer ekstra fokus på vores flagskibs kommende kamp. Kampen er nemlig valgt til Match of the Week på fodboldsitet, LigaBold.dk, og den danske bookmaker, Bet25.dk.
21. august - 2017 kl. 13:41
OB ikon til NIK
21. august - 2017 kl. 12:31
Lunderskov cup
Sikke en fest...
27. april - 2017 kl. 11:43
Opstart i NIK
Foråret er kommet og store som små er igang...
12. april - 2017 kl. 19:13
Opstart efter påske
Så kommer vi på græs...
22. september - 2016 kl. 17:14
TAK for en god NIK dag
Glade børn og voksne
Nyere
Side 1 af 1
Ældre

Næste kampAlbaniserien herrer, 2017/2018 • Pulje 1

Hjemme mod
OB
1. okt
Kl. 11.00
Nr.Aaby Idrætspark
Albaniserien herrer, 2017/2018 - Pulje 1
Kommende Kampe
September 2017
24.
søndag
11.00
Nr. Aaby IK
livescore
Herrer
Senior
Herre S2, 2017/2018 • Pulje 3
Nr.Aaby Idrætspark
Søndersø BK
Nr.Aaby Idrætspark
24.
søndag
11.00
Aarup BK
1
Herrer
U16
U16 drenge M (født 2002) - Efterår 2017 • Pulje 1
Scankab Arena i Aarup
Scankab
Nr. Aaby IK
2
Scankab Arena i Aarup
Scankab
24.
søndag
13.30
Båring / Nr. Aaby
Kvinder
U11
U11piger (2007) 5M, efterår 2017 • Pulje 1
Søndersø Stadion
Fortuna Svendborg
Søndersø Stadion
24.
søndag
14.00
Søndersø BK
Kvinder
U11
U11piger (2007) 5M, efterår 2017 • Pulje 1
Søndersø Stadion
Båring / Nr. Aaby
Søndersø Stadion
24.
søndag
14.30
Båring / Nr. Aaby
Kvinder
U11
U11piger (2007) 5M, efterår 2017 • Pulje 1
Søndersø Stadion
Søhus Stige
Søndersø Stadion
24.
søndag
15.30
OKS
Kvinder
U11
U11piger (2007) 5M, efterår 2017 • Pulje 1
Søndersø Stadion
Båring / Nr. Aaby
Søndersø Stadion
25.
mandag
18.00
KFUM.s BK
Herrer
M+50
Masters 2017 • Pulje 1
KFUM-parken
Nr. Aaby IK
KFUM-parken
25.
mandag
18.30
Tommerup BK
Herrer
U14
U14 drenge A (født 2004) - Efterår 2017 • Pulje 1
Tommerup Stadion
Nr. Aaby IK
Tommerup Stadion
25.
mandag
18.30
Nr. Aaby IK
Kvinder
U14
U14 pige 8M (født 2004) - Efterår 2017 • Pulje 1
Nr.Aaby Idrætspark
Tåsinge f. B.
Nr.Aaby Idrætspark
27.
onsdag
17.45
Nr. Aaby IK
Herrer
M+55
Supermasters 2017 • Pulje 1
Nr.Aaby Idrætspark
Tved BK
Nr.Aaby Idrætspark
27.
onsdag
18.00
Aarup BK
1
Kvinder
U12
U12 pige B/C (født 2006) - Efterår 2017 • Pulje 2
Scankab Arena i Aarup
Bane 2A
Nr.Aaby/Båring
2
Scankab Arena i Aarup
Bane 2A
28.
torsdag
19.00
Skamby
Herrer
Senior
Herre S2, 2017/2018 • Pulje 3
Skamby Stadion
Nr. Aaby IK
Skamby Stadion
30.
lørdag
10.00
Nr. Aaby IK
Herrer
U11
U11 drenge (2007) 8M A (øvede) , efterår 2017 • Pulje 1
Allesø/Spurvelundsskolen
OKS
Allesø/Spurvelundsskolen
30.
lørdag
10.00
Nr. Aaby IK
Herrer
U10
U10 drenge (2008) 5M C (begyndere), efterår 2017 • Pulje 1
Assens Stadion
FBH (1)
Assens Stadion
30.
lørdag
10.00
KB/KR70
Herrer
U12
U12 drenge 5M (født 2006) - Efterår 2017 • Pulje 1
Longelse Stadion
Nr. Aaby IK
Longelse Stadion
30.
lørdag
10.30
Nr. Aaby IK
Herrer
U10
U10 drenge (2008) 5M C (begyndere), efterår 2017 • Pulje 1
Assens Stadion
FBH (2)
Assens Stadion
30.
lørdag
10.30
Nr. Aaby IK
Herrer
U12
U12 drenge 5M (født 2006) - Efterår 2017 • Pulje 1
Longelse Stadion
Longelse Sp.
Longelse Stadion
30.
lørdag
10.45
BBB
Herrer
U11
U11 drenge (2007) 8M A (øvede) , efterår 2017 • Pulje 1
Allesø/Spurvelundsskolen
Nr. Aaby IK
Allesø/Spurvelundsskolen
30.
lørdag
11.00
Nr. Aaby IK
Herrer
U12
U12 drenge 5M (født 2006) - Efterår 2017 • Pulje 1
Longelse Stadion
Ebberup IF
Longelse Stadion
30.
lørdag
11.30
Allesø GF
Herrer
U11
U11 drenge (2007) 8M A (øvede) , efterår 2017 • Pulje 1
Allesø/Spurvelundsskolen
Nr. Aaby IK
Allesø/Spurvelundsskolen
30.
lørdag
11.30
SSV Højfyn (1)
Herrer
U10
U10 drenge (2008) 5M C (begyndere), efterår 2017 • Pulje 1
Assens Stadion
Nr. Aaby IK
Assens Stadion
30.
lørdag
11.30
Nr. Aaby IK
Herrer
U12
U12 drenge 5M (født 2006) - Efterår 2017 • Pulje 1
Longelse Stadion
Strib IF
Longelse Stadion
30.
lørdag
12.00
Dalum IF
Herrer
U12
U12 drenge 5M (født 2006) - Efterår 2017 • Pulje 1
Longelse Stadion
Nr. Aaby IK
Longelse Stadion
30.
lørdag
12.00
Tårup IF
Kvinder
U14
U14 pige 8M (født 2004) - Efterår 2017 • Pulje 1
Frørup Andelskasse Arena
Nr. Aaby IK
Frørup Andelskasse Arena
30.
lørdag
12.30
Assens FC
Herrer
U10
U10 drenge (2008) 5M C (begyndere), efterår 2017 • Pulje 1
Assens Stadion
Nr. Aaby IK
Assens Stadion
30.
lørdag
13.00
MG & BK
Herrer
U8
U8 dr (2010) 5M C (beg) efterår 3,4, 5 stævne • Pulje 2
Ejby Stadion
Nr. Aaby IK
Ejby Stadion
30.
lørdag
14.00
Ejby IK
Herrer
U8
U8 dr (2010) 5M C (beg) efterår 3,4, 5 stævne • Pulje 2
Ejby Stadion
Nr. Aaby IK
Ejby Stadion
30.
lørdag
15.00
Nr. Aaby IK
Herrer
U8
U8 dr (2010) 5M C (beg) efterår 3,4, 5 stævne • Pulje 2
Ejby Stadion
OKS
Ejby Stadion
30.
lørdag
15.00
Allested U & IF
Herrer
Senior
Herre S4, efterår 2017 • Pulje 4
Allested Stadion
Nr. Aaby IK
Allested Stadion
30.
lørdag
15.30
Nr. Aaby IK
Herrer
U8
U8 dr (2010) 5M C (beg) efterår 3,4, 5 stævne • Pulje 2
Ejby Stadion
Kauslunde IF
Ejby Stadion
Oktober 2017
1.
søndag
10.00
Nr. Aaby IK
Herrer
U9
U9 drenge (2009) 5M B (let øvede), efterår 2017 • Pulje 2
MG & BK.s anlæg
Søndersø BK
MG & BK.s anlæg
1.
søndag
10.30
MG & BK
Herrer
U9
U9 drenge (2009) 5M B (let øvede), efterår 2017 • Pulje 2
MG & BK.s anlæg
Nr. Aaby IK
MG & BK.s anlæg
1.
søndag
11.00
Nr. Aaby IK
Herrer
U9
U9 drenge (2009) 5M B (let øvede), efterår 2017 • Pulje 2
MG & BK.s anlæg
Brenderup IF
MG & BK.s anlæg
1.
søndag
11.00
Nr. Aaby IK
Herrer
Senior
Albaniserien herrer, 2017/2018 • Pulje 1
Nr.Aaby Idrætspark
OB
Nr.Aaby Idrætspark
1.
søndag
11.00
Nr. Aaby IK
Herrer
U14
U14 drenge A (født 2004) - Efterår 2017 • Pulje 1
Nr.Aaby Idrætspark
Otterup B & IK
Nr.Aaby Idrætspark
1.
søndag
11.30
Nr. Aaby IK
Herrer
U9
U9 drenge (2009) 5M B (let øvede), efterår 2017 • Pulje 2
MG & BK.s anlæg
Båring GF
MG & BK.s anlæg
1.
søndag
13.30
Søhus Stige
Kvinder
U11
U11piger (2007) 5M, efterår 2017 • Pulje 1
Tingløkkeskolen
Båring / Nr. Aaby
Tingløkkeskolen
1.
søndag
14.00
Båring / Nr. Aaby
Kvinder
U11
U11piger (2007) 5M, efterår 2017 • Pulje 1
Tingløkkeskolen
Dalum IF
Tingløkkeskolen
1.
søndag
14.30
Skeby GF
Kvinder
U11
U11piger (2007) 5M, efterår 2017 • Pulje 1
Tingløkkeskolen
Båring / Nr. Aaby
Tingløkkeskolen
1.
søndag
15.30
Båring / Nr. Aaby
Kvinder
U11
U11piger (2007) 5M, efterår 2017 • Pulje 1
Tingløkkeskolen
Fortuna Svendborg
Tingløkkeskolen
2.
mandag
18.30
Nr. Aaby IK
Herrer
U16
U16 drenge 8M (født 2002) - Efterår 2017 • Pulje 1
Nr.Aaby Idrætspark
Hesselager Fodbold
Nr.Aaby Idrætspark
2.
mandag
18.30
Nr. Aaby IK
Kvinder
Senior
Kvinde 7M - efterår 2017 • Pulje 4
Nr.Aaby Idrætspark
OBH Nordfyn (2)
Nr.Aaby Idrætspark
3.
tirsdag
18.00
Nr.Aaby/Båring
Kvinder
U12
U12 pige B/C (født 2006) - Efterår 2017 • Pulje 2
Nr.Aaby Idrætspark
SSV Højfyn
Nr.Aaby Idrætspark
3.
tirsdag
18.30
Otterup B & IK
Kvinder
Senior
Kvinde 7M - efterår 2017 • Pulje 4
Nordfyns Bank Arena
Nr. Aaby IK
Nordfyns Bank Arena

Nyheder fra DBU Fyn