Menu

Klubnyt

10. oktober - 2017 kl. 09:25
Indendørstider
20. september - 2017 kl. 21:29
KLUBTILBUD FOR MEDLEMMER
21. august - 2017 kl. 13:41
OB ikon til NIK
21. august - 2017 kl. 12:31
Lunderskov cup
Sikke en fest...
27. april - 2017 kl. 11:43
Opstart i NIK
Foråret er kommet og store som små er igang...
22. september - 2016 kl. 17:14
TAK for en god NIK dag
Glade børn og voksne
Nyere
Side 2 af 1
Ældre

Næste kampAlbaniserien herrer, 2017/2018 • Pulje 1

Hjemme mod
Flemløse/Hårby
1. apr
Kl. 00.00
Nr.Aaby Idrætspark
Albaniserien herrer, 2017/2018 - Pulje 1
Kommende Kampe
Januar 2018
20.
lørdag
09.00
Nr. Aaby IK
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C 2010 - 2. halvdel • Pulje 3
Haarby Hallerne Hal 1
Assens FC
Haarby Hallerne Hal 1
20.
lørdag
09.18
SSV Højfyn
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C 2010 - 2. halvdel • Pulje 3
Haarby Hallerne Hal 1
Nr. Aaby IK
Haarby Hallerne Hal 1
20.
lørdag
09.42
Nr. Aaby IK
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C 2010 - 2. halvdel • Pulje 3
Haarby Hallerne Hal 1
Ebberup IF
Haarby Hallerne Hal 1
20.
lørdag
10.06
Dalum IF (1)
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C 2010 - 2. halvdel • Pulje 3
Haarby Hallerne Hal 1
Nr. Aaby IK
Haarby Hallerne Hal 1
20.
lørdag
10.30
Tommerup BK
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C 2010 - 2. halvdel • Pulje 3
Haarby Hallerne Hal 1
Nr. Aaby IK
Haarby Hallerne Hal 1
20.
lørdag
10.54
Nr. Aaby IK
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C 2010 - 2. halvdel • Pulje 3
Haarby Hallerne Hal 1
Tarup/Paarup IF (1)
Haarby Hallerne Hal 1
21.
søndag
09.00
Dalum IF (1)
Kvinder
U10
Inde - U9/U10 pige C 2008/2009 2. halvdel • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 1)
Nr. Aaby IK
Bogense Hallerne (Hal 1)
21.
søndag
09.18
Nr. Aaby IK
Kvinder
U10
Inde - U9/U10 pige C 2008/2009 2. halvdel • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 1)
Bogense G & IF
Bogense Hallerne (Hal 1)
21.
søndag
09.42
Nr. Aaby IK
Kvinder
U10
Inde - U9/U10 pige C 2008/2009 2. halvdel • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 1)
Dalum IF (2)
Bogense Hallerne (Hal 1)
21.
søndag
10.12
SSV Højfyn
Kvinder
U10
Inde - U9/U10 pige C 2008/2009 2. halvdel • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 1)
Nr. Aaby IK
Bogense Hallerne (Hal 1)
21.
søndag
10.17
Nørre Aaby/Båring
Kvinder
U12
Inde - U12 pige C 2006 - 2. halvdel • Pulje 2
Allested-Vejle Fritidscenter
Søhus Stige
Allested-Vejle Fritidscenter
21.
søndag
10.24
Brenderup IF
Kvinder
U10
Inde - U9/U10 pige C 2008/2009 2. halvdel • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 1)
Nr. Aaby IK
Bogense Hallerne (Hal 1)
21.
søndag
10.24
Nørre Aaby/Båring
Kvinder
U12
Inde - U12 pige C 2006 - 2. halvdel • Pulje 2
Allested-Vejle Fritidscenter
Holluf Pile-Tornbjerg IF
Allested-Vejle Fritidscenter
21.
søndag
10.45
Tranekær/Tullebølle IF
Kvinder
U12
Inde - U12 pige C 2006 - 2. halvdel • Pulje 2
Allested-Vejle Fritidscenter
Nørre Aaby/Båring
Allested-Vejle Fritidscenter
21.
søndag
10.59
Søhus Stige
Kvinder
U12
Inde - U12 pige C 2006 - 2. halvdel • Pulje 2
Allested-Vejle Fritidscenter
Nørre Aaby/Båring
Allested-Vejle Fritidscenter
21.
søndag
11.06
Holluf Pile-Tornbjerg IF
Kvinder
U12
Inde - U12 pige C 2006 - 2. halvdel • Pulje 2
Allested-Vejle Fritidscenter
Nørre Aaby/Båring
Allested-Vejle Fritidscenter
21.
søndag
11.27
Nørre Aaby/Båring
Kvinder
U12
Inde - U12 pige C 2006 - 2. halvdel • Pulje 2
Allested-Vejle Fritidscenter
Tranekær/Tullebølle IF
Allested-Vejle Fritidscenter
21.
søndag
13.45
Dalum IF
Herrer
U16
Futsal - Kval til FM - U16 drenge 2018 • Pulje 1
Horne-Hallen
Nr. Aaby IK (1)
Horne-Hallen
21.
søndag
14.35
Nr. Aaby IK (1)
Herrer
U16
Futsal - Kval til FM - U16 drenge 2018 • Pulje 1
Horne-Hallen
FEH Fodbold (2)
Horne-Hallen
21.
søndag
15.00
SFF 2015
Herrer
U16
Futsal - Kval til FM - U16 drenge 2018 • Pulje 2
Horne-Hallen
Nr. Aaby IK (2)
Horne-Hallen
21.
søndag
15.50
Nr. Aaby IK (2)
Herrer
U16
Futsal - Kval til FM - U16 drenge 2018 • Pulje 2
Horne-Hallen
FEH Fodbold (1)
Horne-Hallen

Nyheder fra DBU Fyn